فروشگاه کمپانی آسان، با تجربه‌ی 30 ساله در زمینه تولید وفروش لوازم خانه و آشپزخانه، به عنوان یک تولید کننده قابل اعتماد با افتخار خدمات و محصولات خود را به شما عزیزان ارائه می‌کند.
گروه تولیدی آسان با 30 سال سابقه در زمینه تولید لوازم آشپزخانه همواره مهمان خانه های شما هموطنان عزیز بوده است و مهارت تولید انواع خردکن ها را در کارنامه خود دارد و در آینده نه چندان دور لوازم خانگی های دیگری را به چرخه تولید خود اضاف می کند.
کارخانه اسان دارای … پرسنل متخصص در زمینه لوازم اشپزخانه است که با توفیق خداوند منان این عدد امسال به 150 نفر رسیده و همواره استوار در کار تولید قوی تر از دیروز هستیم.
ما با افتخار اعلام می‌کنیم که تمامی محصولات کمپانی آسان به صورت مستقیم از خط تولید تهیه می‌شوند. همچنین، تیم بررسی فنی ما با دقت تمام محصولات را چک می‌کنند تا مطمئن شویم که محصولی که به دست مشتریان عزیز می‌رسد، کاملاً سالم و با کیفیت است.
از آنجا که کیفیت برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، همه محصولات قبل از عرضه به بازار تحت بررسی کیفی قرار می‌گیرند تا هیچ محصول بی‌کیفیتی به دست مشتریان عزیز نرسد
علاوه بر کیفیت، قیمت‌های بسیار پایینی که کمپانی آسان ارائه می‌دهد، ما را نسبت به رقبا متمایز کرده است. ما هدفمندیم که همه باید به لوازم خانگی با کیفیت و ارزان دسترسی داشته باشند، بنابراین با تدابیر خاصی توانسته‌ایم محصولات را با قیمتی مناسب تولید کنیم.

تیم آسان کمپانی

فروشگاه اینترنتی کمپانی آسان در سال 1400 راه اندازی شده و با توکل به خداوند تعالی و تکیه بر سال‌ها تجربه‌ در زمینه تولید لوازم خانگی، روزمه خود را در ارائه بهترین لوازم خانگی با کمترین قیمت بازار ثبت نموده است.
همچنین، امکان خرید عمده از محصولات ما وجود دارد. شما می‌توانید تعداد بالایی از محصولات ما را با قیمت‌های ویژه‌ و مخصوص همکاران عزیز تهیه کنید.
در نهایت، خیالتان از بابت ارسال محصولات راحت باشد. کمپانی آسان در سریع‌ترین زمان ممکن سفارشات شما را ارسال می‌کند. همچنین در مواقعی که سفارش شما در طی ارسال دچار هرگونه نقص فنی شود، تضمین می‌کنیم که مسئولیت آن را بر عهده می‌گیریم و محصول جدیدی به شما ارسال خواهد شد.
از اعتمادی که به ما دارید، سپاسگزاریم و تا تحقق اهداف خرید شما پشتیبان شما خواهیم بود.